InstaBIZ

Në ditëlindjen e Ledionit, Sara bëhet romantike: Festoj qenien tënde çdo ditë

               Publikuar në : 13:44 - 13/06/18 |
E SH

Ledion Liço feston sot ditëlindjen, dhe krahas urimeve të shumta nga ndjekësit, nuk kishte se si të mungonte ai i partneres së tij Sarës.

Teksa postoi një foto krah Ledionit, Sara shkruan: “Gëzuar ditëlindjen një babai të mrekullueshëm dhe një partneri akoma më të mrekullueshëm se aq. Unë festoj qënien tënde çdo ditë! Mezi pres të kaloj pjesën tjetër të jetës time krah teje…” – ka përfunduar urimin e saj plot ndjenjë Sara.

Menjëherë kanë filluar komentet e shumta në foton e Sarës.

Pas