InstaBIZ

Ndryshe nga sa prisnim, Alfio zbulon një talent të fshehtë të Fatmës


               Publikuar në : 11:46 - 09/11/18 |
el ida

Shefi i kuzhinës Alfio Rrotani dhe moderatorja simpatike, Fatma Methasani, janë çifti më i ri i konfirmuar në ‘showbiz-in’ shqiptar. Pas 2 vitesh lidhje ata vendosën të ndajnë me publikun lajmin e bukur, vetëm pak javë më parë.

Teksa lajmi u përhap shumë shpejt, të gjithë mendonin sa me fat është Fatma që ka partnerin kuzhinier dhe ai mund t’i gatuajë çfarë të dojë ajo.

Por me sa duket moderatorja e ka shumë pasion gatimin dhe shpesh herë ajo gatuan për të dashurin e saj. Këtë e ka zbuluar Alfio nëpërmjet një përgjigjeje në ‘Instastory’.

Fansat e kanë pyetur nëse i gatuan të dashurës dhe ai ka thënë se është Fatma ajo që gatuan më shumë. “Jo Fatma më gatuan mua. Është shumë e talentuar”,- shkruan Alfio.

Pas