-Politikë, Aktualitet, Te Fundit, Të Gjitha

Ndoka- Ramës: Ke ardhur këtu nën efektin e kokainës

Parlamenti i sotëm ka qenë i mbushur plotë me tension dhe replika mes opozitës dhe mazhorancës. Deputeti i Opozitës Nard Noka, duke marrë fjalën për replikë me kryeministrin, i tha:

“Je i nxirë dhe kruhesh, deri tani ke pirë 6 shishe ujë. Sipas mjekëve këto janë shenjat e një përdoruesi kokaine.”  

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko