Sport

Mungon ndaj Realit, ‘ylli’ i Bayernit do të operohet

Douglas Costa pritet të mungojë në dy çerekfinalet ndaj Real Madridit

Skuadra e Bayern Munichut ka marrë një lajm shumë të keq, pasi lëndimi i Douglas Costas duket më i rëndë se sa pritej.

Sipas mediave gjermane, Costa ka të lënduar gjurin dhe për t’u shëruar plotësisht i duhet të operohet.

Kjo do të thotë se braziliani do të mungojë në dy ndeshjet kryesore të këtij edicioni, ato ndaj Real Madridit në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. /Express/

cos_1490117012-6160337 (1)

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko