InstaBIZ

Motra e Encës dëgjon këngët e Stresit, për të irrituar Noizy-n!

“Hakmarrja është e ëmbël, kur serviret e ftohtë”, është kjo shprehja të cilën na e risjell në mendje motra e Encës.

haxhiat

Uindi Haxhia, ndryshe nga motra, nuk merret me muzikë por kjo nuk do të thotë që të mos e pëlqejë dhe ta dëgjojë atë. Por jo vetëm kaq, Uindi duket se këtë herë i ka dalë seriozisht në krah së motrës. Ajo mbrëmjen e kaluar ka postuar një video ku duket teksa po e shijon shumë këngën e fundit të Stresit “E boj temen”, të cilat më parë nuk bëhej fjalë t’i dëgjonte, ose më saktë, kaq hapur, shkruan in tv.

logos

Duket sikur kjo video është një diss për Noizyn, ish bashkëpunëtorin e së motrës me të cilin u prishën marrëdhëniet së fundmi. Si do ta presë reperi këtë?

Nderkohe qe disa muaj me pare Uindi Haxhia ka publikuar kete hit ne faqen e saj te instagramit.

muajaj

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko