-Jetë dhe Stil, Metro, Te Fundit

Moti këtë javë me temperatura të ulëta, ja kur rifillon i nxehti përvëlues

Moti këtë javë nis me temperatura të ulëta dhe me reshje. Temperatura maksimale e ditës së hënë do të jetë 30 gradë celsius. Deri ditën e mërkurë moti do të jetë i paqendrueshëm ndërsa më pas pritet të pësojë një rritje të lehtë. Dita e premte rikthen të nxehtin afrikan, pasi temperatura pritet të pësojë një rritje të ndjeshme duke arritur në vlerën e 37 gradë celsius.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko