-U tha në Opinion

Mosdekretimi i Sandër Lleshit, Noka: Ai është paguar si Gjeneral


               Publikuar në : 22:42 - 06/11/18 |
b.f

Deputeti i PD-së, Flamur Noka, të martën, deklaroi se Sandër Lleshi është paguar si Gjeneral dhe për këtë arsye nuk mund të dekretohej nga Presidenti i Republikës, Ilir Meta.

Noka u shpreh në studion e emisionit “Opinion”, se Lleshi është një ushtarak aktiv dhe kjo është një arsye e mosdekretimit të tij nga Presidenti.

 

Pas