InstaBIZ

Morena Taraku dhe Noizy …

Noizy pa diskutim që është një ndër reperët e kërkuar nëpër shumë mbrëmje muzikore, por edhe Morena nuk iu mungon këtyre mbrëmjeve edhe ajo është e pranishme nëpër koncerte ne klube.

Por çfarë i lidh këta dy këngëtarë tepër simpatik. Ata do të jenë në të njëjtin klub dhe do të performojnë së bashku.

Kujtojmë që sa herë Noizy ka rastisur të perfomojë me artistë të tjerë në të njëjtin vend, ai po ashtu ka dal edhe publikisht me ata në skenë, siç ka bërë me Dafina Zeqirin apo edhe me Ledri Vulën, të shohim nëse të njëjtën gjë do ta bëjë edhe me Morena Tarakun.

Fansat e të dy këngëtarëve do kenë mundësi t’i shohin bashkë në këtë mbrëmje që do jenë në të njëjtin vend./opinion.al

morena-noizy

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko