-Politikë, Aktualitet, Te Fundit

Monika Kryemadhi-Ramës: Ja kush është makthi yt …

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi është duke pushuar në Jalë me të rinjtë e LRI ku dhe po organizohet “Iusy World Festival Jala 2017”. Vetëm pak minuta më parë ajo ka bërë një status ku duket se sulmon drejtperdrejtë kryeministrin Rama. “Klithma e popullit të varfër, forca jonë, makthi yt”, shkruan Monika Kryemadhi. /opinion.al

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko