Kryesore

Momente pikante në dhomën e grimit/ Zbuloni çfarë ndodhi pas kamerave në ‘Opinion’


               Publikuar në : 22:38 - 12/06/18 |
Gerta

Mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Opinion’ ka marrë vëmendje takimi i vitit mes Presidentit Donald Trump dhe liderit të Koresë së Veriut Kim Jong Un.

Më një panel me gazetarë dhe analistë, ‘Opinion’ po trajton atë se çfarë do të sjellë takimi Trump-Kim Jong.

Por në videot më poshtë edhe sonte ju sjellim atë se çfarë ndodhi në papakuintat e emisionit. Në dhomën e grimit shihet teksa rregullohen dhe bëjnë makeup-in të ftuarat Klajda Gjosha dhe Mirela Milori.

Nga ana tjetër stafi i emisionit, Blendi Fevziu dhe Desada Metaj, ndodhen në studio teksa bëjnë bisedat e fundit me të ftuarit përpara emisionit live në ekran.

Ndiqni më poshtë momentet interesante në paskuintat e ‘Opinion’./G.Z-opinion.al

Pas