Aktualitet, Sport, Te Fundit

Mohon sherrin, humbja e Juves në finale, Dani Alves: Komentuam humbjen deri në mëngjes

Dani Alves ka prishur kontratën dhe është transferuar te PSG, megjithëse kishte interes të madh nga Manchester City. Leonardo Bonucci gjithashtu ka befasuar botën e futbollit duke kaluar te AC Milan të premten e kaluar. Ai do të bëhet kapiteni dhe lojtari më i paguar i ekipit.

“Për të gjithë ju që mendoni se ka pasur një sherr në finale, ne ishim të gjithë së bashku duke folur rreth humbjes deri në orën 6 të mëngjesit, mos shpikni gjëra kur nuk e dini se çfarë ka ndodhur,” ishin fjalët e Alves në Twitter. Edhe Mandzukic ka mohuar përplasjen.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko