InstaBIZ

Moderatorja shqiptare bën aksident me makinë,reagimi i saj habit ndjekësit


               Publikuar në : 21:16 - 12/01/19 |
el ida

Dita e sotme ka qenë disi e frikshme për moderatoren Fjoralba Ponari. Përmes një postimi në Insta Story, ajo tregoi se pësoi një aksident me makinë.

Ndërsa në foto duket që makina e saj është përplasur me shtyllën, fatmirësisht nga ky incident ajo nuk pësoi asnjë lëndim.

Ajo që na habiti më shumë ishte reagimi i saj! Pavarësisht dëmeve materiale, Fjoralba e mori shumë lehtë të gjithë situatën dhe vendosi që të heqë nga kujtesa momentin e pakëndshëm duke dalë në lokalet e Tiranës.

 

Pas