InstaBIZ

Modelja seksi: Kur shkoj në stadium më shohin mua jo ndeshjen


               Publikuar në : 20:40 - 06/12/18 |
b.f

Tribuna e stadiumit të futbollit të Sasuolos, lë “kokën” pas “wags”-ave të skuadrës. Me sa duket, Melissa Satta, ose zonja Boateng dhe Federica Nargi, bashkëshortja e futbollistit Alessandro Matri, kanë mbipopulluar stadiumin e skuadrës emiliane, duke rritur numrin e abonimeve. Por a është e vërtetë që merita është e bukurisë së tyre?

“Më ka rastisur të vërej që shumë sportdashës kthehen e më shikojnë mua se sa ndeshjen”, – ka komentuar ish-velina Satta në një emision televiziv italian.

Bashkëshortja e futbollistit me origjinë nga Gana ka treguar se jeta e re si nënë dhe grua e ka ndryshuar shumë. Satta ka folur edhe për dashuritë e saj të mëparshme – si ajo me ish-futbollistin Bobo Vieri – duke i kujtuar me “qetësi të jashtëzakonshme.

Pas