Aktualitet

Ministri Demiraj takim me Rexhep Selimin: Suksese në krijimin e qeverisë në Kosovë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:18 - 11/07/17 |
b.f

Ministri i Brendshëm Dritan Demiraj është takuar me Rexhep Selimin, deputetin e Partisë Vetëvendosja në Kosovë dhe ish drejtues në UÇK.

Në një postim në Faccebok, Demiraj publikon një foto nga takimi dhe shkruan:

Të nderuar miq! Sot pata kenaqesine te takoj mikun tim te shtrenjte Gjeneral Rexhep Selimin. Suksese mikut tim ne politike ne krijimin e qeverise se ardhshme ne Kosove.

 

Pas