Aktualitet

Mendoni se nuk po mbillet më hashash? Shihni plantacionet në Malësinë e Krujës (foto)


               Publikuar në : 11:46 - 06/08/18 |
b.f

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj më shumë se një herë ka deklaruar se në Shqipëri nuk po mbillet më hashash dhe se ajo që kapet është drogë e magazinuar. Sakaq, sot publikohen foto nga Sali Berisha ku duken plantacionet në Malësinë e Krujës.

“Nje miremengjes per Noriegen nga arat e narkopartise ne Shtjez!”, shkruan Berisha.

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital.

“Pershendetje zoti Berisha keto te dhena qe po ti dergoj jane ne fshatin Shtjez ne Malesine e Krujes jane mbi 2 000 rrenje hashash, vendi i quajtur, përroj i Gjatushit,Dol dhe komplet fshati Shtjez.”

Pas