InstaBIZ, Te Fundit

Më të shëmtuar se kaq, nuk e keni parë çiftin Marina Vjollca-Getoar Selimi

Ajo konsiderohet si një nga moderatoret më seksi të momentit, por diçka e tillë nuk e pengon Marina Vjollcën të eksperimentojë me efektet e Instagramit.

 

Në videon e fundit të publikuar në Instagram ajo ka përdorur disa efekte, të cilat e tregojnë të shpërfytyruar. Këto efekte ajo i ka përdorur edhe me partnerin e saj Getoarin. Edhe pse moderatorja shpërndan këto video, ku ata duken të “shpërfytyruar”, nga efektet, Marina dhe Geti vazhdojnë të beten ndër çiftet me sipmatik të show bizit shqiptar.

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko