Aktualitet

MASAKER NE VLORE/ 24 vjeçari qëllon me breshëri, dyshohet për 8 të vrarë


               Publikuar në : 18:28 - 10/08/18 |
b.f

Dyshohet per 8 viktima në Selenicë të VLorës. Një masaker e vertete.

Autori nje 24 vjecar qe dyshohet me probleme mendore.

Policia ka derguar FNSH dhe RENEA per ta kapur.

Pas