InstaBIZ

Martesa e ‘Kemalit’ në krizë, çfarë po ndodh mes tyre…?!

Seriali turk “Kara Sevda” është kthyer në një nga serialet më të shikuara në vend. Madje ky serial po vazhdon ta ketë suksesin e njëjtë edhe në botë.

Padyshim personazhi më i spikatur është Burak Oszcvit, i njohur si Kemali duket se ka ca probleme. Sipas medieve turke, ai ka disa probleme me gruan e tij dhe e gjithë kjo për një projekt filmik.

Ende nuk është bërë e ditur, nëse këto thashetheme janë të vërteta, sepse asnjëri nuk ka pranuar të flasë për mediat.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko