InstaBIZ

Marina Vjollca takon yllin e filmave në SHBA: Më i miri


               Publikuar në : 18:52 - 12/01/19 |
el ida

Marina Vjollca, e cila prej pak ditësh ndodhet në Las Vegas në California, ka arritur që të takohet me aktorin e famshëm hollivudian Antonio Banderas.

 

View this post on Instagram

 

The Best! @antoniobanderasoficial

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Ka qënë vetë Marina, ajo që ka shpërndarë foton në Instagram, duke e shoqëruar me diçiturën “Më i miri!”.

Prej ditësh, Marina dhe bashkëshorti i saj Getoar Selimi, kanë zgjedhur Shtetet e Bashkuara të Amerikës, dhe destinacione si Las Vegas dhe Los Angeles për të kaluar pushimet e tyre të ëndrrave.

Marina është kujdesur që të postojë çdo foto dhe çdo video, duke ndarë me ndjekësit e saj detaje nga këto pushime marramendëse.

Jo vetëm ndjekësit që janë xhelozuar nga këto pushime, por edhe vetë Luana është bërë xheloze dhe i shkruan të motrës:

Pas