InstaBIZ

Marina feston ditëlindjen, ja urimi i veçantë i Getoarit

               Publikuar në : 09:52 - 17/05/18 |
E SH

Ditën e sotme moderatorja Marina Vjollca feston ditëlindjen. Sigurisht që urimet nga njerëzit e dashur kanë filluar që në orën 00:00, dhe kështu ka ndodhur dhe me bashkëshortin e saj. Getari ka pritur mesnatën për të uruar publikisht bashkëshorten e tij, me një shprehje edhe pse klishe, ka shumë kuptim.

“Për botën, ti mund të jesh thjesht një person, por për mua ti je bota. Gëzuar ditëlindjen mbretëresha ime” – shkruan në urimin e tij  Geti i cili i ka bashkangjitur edhe një foto të Marinës ku shfaqet duke kërcyer dhe me ngjyra të ndryshme.

Pas