InstaBIZ

Marina Fara në pritje të ëmbël, dalin fotot e para

               Publikuar në : 09:19 - 14/06/18 |
E SH

Marina Fara është një neser vajat më seksi dhe të përfolura shqiptare. Kjo jo vetëm se është vajza e një prej këngëtareve më në zë, si Eli Fara, Por edhe nga format e saj bombastike dhe me fotot që ka postuar deri më tani ka provokuar me mijëra fansa në rrjete sociale.

Por tani s’ka më!
Marina është shtatzënë dhe këtë e kanë bërë të ditur burimet prane joq.al, të cilët tregojnë dhe foton më poshtë ku shihet Marina te gjinekologia.

Pas