InstaBIZ

Marina dhe Getoari publikojnë fotot, hedhin poshtë çdo thashethem për ndarjen

Pas thashethemeve për një ndarej të mundshme të çiftit të famshëm, ata kthehen më të dashuruar se kurrë.

Moderatorja Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimin me anë të kësaj fotoje kanë mohuar të gjithë zërat për nëj ndarje të mundshme.

screenshot-12_1487248985-3461680

Ata janë nisur për pushime në një vend alpin me borë. Fotoja është postuar nga Marina. Po ashtu cifti simpatik ka postuar ne adresat perkatese foto te njeri tjetrit.

k16729392_1471241152908721_4788247077605079850_n

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko