Aktualitet, InstaBIZ

Marina dhe Geti sërish me pushime, shikoni ku kanë shkuar këtë herë

Duket se vera është padyshim stina e preferuar e çiftit Getoar Selimi dhe Marina Vjollca.

Ata e kalojnë pjesën më të madhe të kohës me pushime dhe një fakt të tillë e kanë treguar gjithnjë. Këtë herë Marina dhe Geti kanë treguar postimeve të tyre se janë sërish më pushime. Këtë herë çifti ka zgjedhur bregdetin e jugut të Italisë, në Amalfi për të pushuar./Gazeta Express/

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko