-Kronikë, Aktualitet, Te Fundit

Makina del nga rruga, në gjendje të rëndë motër e vëlla

(Foto ilustruese)

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Bulqizë. Makina ku udhëtonin dy persona ka dalë nga rruga.

Nga ky aksident mbetën të plagosur drejtuesi i automjetit J.D, 20 – vjeç dhe motra e tij, S.D 23 vjeçe.

Dy të rinjtë janë dërguar menjëherë në spital, por gjendja e tyre është e rënduar. Policia ndodhet në vendngjarje.

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko