InstaBIZ

Majlinda Zeka e thotë troç, Majk qenka një baba i keq

               Publikuar në : 10:55 - 12/07/18 |
E SH

Së fundmi risitë e Instagramit janë kthyer shumë shpejt në një trend. Shumë personazhe u janë përgjigjur pyetjeve të ndryshme në Instagram të cilat më pas i kanë postuar në Story.

Një ndër këta personazhe ka qenë edhe  Majlinda Zeka, siç të gjithë e njohim ndryshe nëna e djalit të Majk-it.

Majlinda është pyetur nëse Majk kujdeset financiarisht për djalin e tij, por përgjigja e kësaj të fundit na ka habitur paksa.

“Jo nuk kujdeset” – ka qenë një përgjigjie e thjeshtë kjo për të treguar se reperi nuk plotëson përgjegjësitë e tij si baba. Në media gjithmonë është folur se Majlinda dhe Majk nuk kanë një marrëdhënie të mirë me njëri tjetrin./Blitz.al/

Pas