InstaBIZ

“Madona më puthi me gjuhë”/ Modelja tregon se si diva ra pre e epshit prej dy vitesh


               Publikuar në : 09:17 - 23/07/18 |
b.f

Një ish-supermodele britanike, e cila me pasion puthi Madonën në një nga videot e saj më të diskutueshme muzikore, ka zbuluar se si ylli ra në mënyrë të çmendur në epshin e saj më pas.

Amanda Cazalet, tani një nënë 53-vjeçare që jeton në St Albans, u bë objekt i dëshirës seksuale të 59-vjeçares për pothuajse dy vjet, pasi Madonna pati një marrëdhënie romantike me të – pavarësisht se modelja ishte e martuar me një burrë, ajo është takuar disa herë me Madonnan shkruan DailyMail.

Cazalet, e cila e përshkruan veten si biseksuale në atë kohë, iu kërkua të dilte në videon e vitit 1990 të “Justify My Love” dhe thotë se ajo ishte e habitur kur Madonna përdorte gjuhë gjatë puthjes, por shkoi me të sepse ishte një punë për të cilën ishte paguar tepër./opinion.al

Pas