Rusi 2018

Macja e famshme parashikoi skuadrën fituese të kësaj mbrëmje, kush do të jetë finalistja e Botërorit?


               Publikuar në : 15:57 - 10/07/18 |
b.f

Sot në orën 20:00 do të luhet gjysmëfianlja e parë e këtij Botërori. Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin e Shën Petërspurg dhe pritet të dhurojë spektakël.

Tashmë janë shumë të njohur edhe kafshët që bëjnë parashikime në lidhje me ndeshjen. Epo dhe kjo ndeshje nuk mund të mungonte pa parashikimin e maces Akiles e cila e ka parashikuar se kush do të jetë fituesi.

Sipas saj këtë ndeshje do ta fitojë Belgjika. E njëjta mace ka parashikuar dhe fitoren e Rusisë ndaj Arabisë Saudite dhe fitoren e Iranit ndaj Marokut. Ajo ka gabuar vetëm në parashikimin e fitores së Nigerisë ndaj Argjentinës dhe të Zvicrës ndaj Suedisë.

Pas