-Politikë, Aktualitet, Te Fundit, Të Gjitha

Lulzim Basha sonte në “Opinion”

Lideri i opozitës Lulzim Basha do të jetë i ftuar sonte në mbrëmje, ora 21:00 në emisionin “Opinion” në tv Klan përballë Blendi Fevziut dhe një paneli gazetarësh.
Basha flet për herë të parë që nga zgjedhjet e 25 Qershorit, për zhvillimet në PD, për reagimin e Berishës, zgjedhjen e Ruçit dhe si për aksionin opozitar. /Opinion.al

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko