InstaBIZ

Luana Vjollca publikon pamje nga “shtëpia e re”, çdo gjë ngjyrë rozë


               Publikuar në : 20:42 - 09/11/18 |
Gerta

Mesa duket  Luana Vjollca ka lënë gati puntatën e radhës së emisionit të saj “Shiko kush luan” dhe ka marrë pak pushime.

Këtë e ka treguar vetë Luana përmes një fotografie të postuar në “Instastory”, ku shfaqet lindja e diellit nga dritarja e avionit. Ndërkohë në foto ajo shkruante: “Më në fund pak pushim!”.

Ndërkohë pak orë më pas, Luana publikon një tjetër foto ku prezanton “shtëpinë” e saj të re. Ajo ka treguar dhomën e hotelit, ku të gjitha detajet ishin ngjyrë rozë.

Nga pamje, duket se aty kanë trokitur festat e fundvitit. Duket se Luana e ka pëlqyer shumë dekorimin e ambientit, e ndoshta do e sjellë edhe në shtëpinë e saj.

Pas