InstaBIZ

Luana i zbulon sekretin Marinës: Ja sa e ka numrin


               Publikuar në : 22:42 - 10/01/19 |
b.f

Marina dhe Luana janë motrat më të komentuara në shoëbizin shqiptar.

Herë pas here ato janë bërë pjesë e mediave rozë me postimet pikante mes njëra tjetrës.

Por së fundni në një nga emisionet e saj Luana ka treguar një detaj që ndoshta shumë pak persona e kanë vënë re.

Moderatorja simpatike u shpreh se motra e saj Marina e ka numrin e këmbës shumë të vogël, konkretisht 35-a, ndërsa ajo vetë e ka 38-a./Opinion.al©

Pas