InstaBIZ

Luana i merr formatin Arbana Osmanit?


               Publikuar në : 10:30 - 16/05/18 |
b.f

Pas përfundimit të “Shiko kush luan” u përfol shumë se në cilin program do e shohim Luana Vjollcën tani e tutje. Moderatorja vendosi të merrte disa muaj pushime dhe madje së fundmi u tha se po xhiron klipin e ri. Mirëpo Luana do rikthehet në ekran ashtu siç nuk e prisnit.

Burime për “Dritare.net” bëjnë të ditur se Luana do të prezantojë “Big Brother VIP” që fillon sezonin e ardhshëm televiziv.

U tha se këtë spektakël do ta prezantonte Arbana, më pas qarkulluan lajme se do të jetë Ledioni prezantuesi, por e vërteta qenka ndryshe. Në shtëpinë e famshme këtë vit do të futen VIP-a që i shohim përditë në televizion dhe rrjete sociale, por emrat nuk janë bërë ende të ditur.

Pas