InstaBIZ

Luana bën gjestin emocionues natën e parë të Ramazanit, ndihmon një familje që i kujton historinë e saj

               Publikuar në : 09:30 - 17/05/18 |
E SH

Të gjithë e njohim si një nga figurat më në zë të ekranit dhe e kemi parë që ashtu si shumë vajza të showbizz-it të jetojë një jetë tejet luksoze.
Luana Vjollca pavarësisht të mirave që ka në anën artistike ajo gjithashtu është edhe një personazh shumë human dhe i dashur.
Këtë e ka treguar me një postim në Instagram teksa mbrëmjen e djeshme në natën e parë të Ramazanit.
“Sot vendosa të shkrojë një iftar me ju. Familje me histori shumë të ngjashme me atë të familjes time, 1 nënë që sakrifikon jetën e saj e vetme me 3 fëmijë të vegjël”, shkruan Luana në postimin e saj.

Sot vendosa ta festoj me ju naten e pare te Ramazanit. Vendosa te shtroj nje iftar ndryshe bashke me @blerinakllokoqirugova dhe @gentoska ne nje familje historine e se ciles e degjova rastesisht, ishte kaq shume e ngjashme me historine e familjes time. 1 nene qe sakrifikon jeten e saj per tja dal e vetme me 3 femije te vegjel… njesoj si nena jone. Heroina!!! Ishte shume pak ajo cfare une bera por ishte aq bukur dhe u kenaqem aq shume!!Deshira e tyre ishte qe te postoja foto me ta,une po e bej duke ju thene te gjitheve ju qe keni sadopak mundesi,ndihmoni SOT!Ndonjehere jeta na rremben ne rutinen e vet dhe pavarsisht deshires nuk bejme aq sa duhet per njerezit ne nevoje! Dikush sot ,dikush neser per ta eshte SHUME. Gezuar Ramazanin te gjithe besimtareve mysliman!

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Pas