Aktualitet, Sport, Te Fundit, Të Gjitha

Lorik Cana sonte në Opinion: Pas largimit nga futbolli do të qendrojë në Shqipëri?

Ish- kapiteni i Kombëtares Lorik Cana do të jetë sonte në mbrëmje në një intervistë ekskluzive për Opinion. Cana momentalisht ndodhet në Shqipëri dhe ndër të tjera ka rrëfyer për Opinion planet e tij për të ardhmen dhe vazhdimësine e karrierës.

Tashmë që kapiteni u largua nga futbolli ka plane të qendrojë në Shqipëri? Këto dhe shumë të tjera do ti zbuloni sonte në mbrëmje në Opinion Tv Klan./Opinion.al

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko