Te Fundit

Live-Protesta/Banorët që preken nga ndërtimi i Bulevardit:Na dëmshpërbleni


               Publikuar në : 16:13 - 07/12/18 |
b.f

Banorët e Bregut të Lumit protestojnë për mungesën e dëmshpërblimeve nga ndërtimi i Bulevardit të Ri. Deputetët e PD janë në mbështetje të tyre.

“Duam djersën tonë”, thërrasin banorët me megafon.

“Ne nuk duam asgjë më shumë se sa u është dhënë banoreve te lot 1 dhe 2. Ne banoret qe prekemi nga lot 3 i projektit te Bulevardit duam demshperblim per shtepite qe do shemben”, tha nje prej banoreve protestues.

Pas