InstaBIZ

Ledri Vula në të njëjtën skenë me ish-të dashurën, Dua Lipa! Ja ku do të performojnë

               Publikuar në : 09:24 - 10/06/18 |
Gerta

Lidhja e tyre është përfolur disa herë në media. Vite më parë mes repereti shqiptar Ledri Vula dhe këngëtares me origjinë shqiptare, tashmë të njohur në të gjithë botën Dua Lipa,  ka pasur një romanc e cila mesa duket është mbyllur paqësisht. Kjo sepse Ledri dhe Dua janë parë të shkëmbejnë mes tyre komente dhe pëlqime në Instagram.

Por mesa duket ata do të bëhen bashkë në Prishtinë. Ledri Vula do performojë në të njejtën skenë me ish-të dashuren, Dua Lipa!

Mësohet se ata do performojnë në festivalin “Sunny Hill” i cili do të mbahet gjatë gushtit në Prishtinë. Me mijëra njerëz do të vijnë nga Europa për ta ndjekur Festivalin dhe në skenë ngjiten Dua Lipa, Ledri Vula, MC Kresha, Action Bronson dhe përflitet se dhe Martin Garrix do u bashkohet artisëve që do permormojnë./opinion.al

 

Pas