Aktualitet

Lajmi i fundit/ Tragjedia në Mat, shënohet viktima e dytë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:47 - 11/10/18 |
el ida

Ka ndërruar jetë punonjësi i dytë i bashkisë së Matit që mbeti i plagosur në sulmin me armë në fshatin Shëlli rreth dy orë më parë.

Mësohet se Erzen Alija ka ndërruar jetë në spital. Nga sulmi me armë mbeti i vrarë në vend Mentor Hoxha, ndërsa janë të plagosur Astrit Hani dhe H.Buçi.

Punonjësit e bashkisë Mat kishin shkuar për të hapur rrugën në fshat por janë konfliktuar me autorin e dyshuar Kujtim Koxha, i cili ka qëlluar me automatik.

Pas