Kronikë

Lajm i fundit/ Vritet zyrtari në Vlorë


               Publikuar në : 15:24 - 09/11/18 |
b.f

Kryetari i njësisë administrative Kote, në Selenicë të Vlorës është qëlluar me armë gjahu. Mësohet se Fatmir Hodaj ka ndërruar jete.

Momentalisht nuk dihen ende rrethanat e kësaj vrasjeje, ndërsa autori është identifikuar dhe është në ndjekje nga forcat e policisë.

(lajmi ne peditesim)

Pas