-Kronikë, Aktualitet, Kryesore

Lajm i fundit/ Shpërthim i fuqishëm në Shkodër, raportohen disa të plagosur

opinion lajm i fundit

Tritoli tronditi Shkodrën paraditen e sotme. Shpërthimi i fuqishëm ka ndodhur rreth orës 10:39 në lagjen Rus, zona e tregut siç njihet ndryshe. Nuk dihet ende objektivi i atentatit, por nga pamjet shihet se janë dëmtuar biznese të shumta dhe një makinë.
Mësohet se tre persona të plagosur janë transportuar në spital.

Pamje nga vendi i ngjarjes dhe detaje

 

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko