Aktualitet

Lajm i fundit/ Rrëzohet një helikopter privat në Korçë


               Publikuar në : 10:53 - 05/08/18 |
b.f

Një helikopter i kompanisë private “Shega Air” është përplasur me një pemë dhe për pasojë ka rënë në mes të një blloku pallatesh në qytetin e Korçës. Helikopteri ka fluturuar ulët dhe për pasojë u ndesh me pemën. Mjeti ajror ishte marrë me qira për ceremoni martesore. Nuk ka të dëmtuar nga ekuipazhi i helikopterit, kurse policia nisi hetimet për ngjarjen.

Pas