-Kronikë, Aktualitet, Te Fundit

Lajm i fundit/ Makina përfundon në liqen

Një aksident i rëndë është shënuar në aksin Tiranë-Burrel. Një automjet “Mercedez Benz” ka dalë nga rruga dhe ka rënë në liqenin e Shkopetit. Nuk dihen ende sa persona ndodhen në mjet. Forca të shumta policie janë në vendin e ngjarjes.

Lajmi në përditësim…

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko