InstaBIZ, Te Fundit

Kylie Jenner ngre bluzën… shfaqen format perfekte

Ajo ka treguar sekretet e familjes në spektaklin e saj reality “Life of Kylie”.

 

 

thanks for all the birthday wishes!

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Por dje Kylie Jenner u rikthye të tregonte veten e saj në videon e fundit që ndau në Instagram për 97.4 milionë ndjekësit e saj. Bukuroshja 20 vjeçare shfaqi formën e saj të përkryer fizike, shenjë e qartë që palestra merr një pjesë të mirë të kohës së saj. Kylie ngriti bluzen për të reklamuar reçipetat e saj sportive dhe jo vetëm. Edhe barku dukej më i tonifikuar se më parë, me mbretëreshën e Snapchat që duket se është e vendosur për t’u kthyer në  një femër thjesht të parezistueshme. Nëse nuk është ende.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko