-Si u Veshën

Kush u duk më bukur këtë javë në ‘Opinion’? Ja si u veshën të ftuarit

               Publikuar në : 21:09 - 10/11/17 |
Gerta

Edhe kjo javë ka qenë tepër intensive në emisionin ‘Opinion’, kjo për shkak edhe të ngjarjeve nga aktualiteti.

Gjatë këtyre ditëve një sërë panelesh me analistë dhe gazetarë kanë qenë të ftuar në emision, paraqitjet e tyre sa i përket pamjes dhe veshjes kanë qenë brenda formatit që të lejon emisioni. Përgjithësisht në ngjyra të errëta dhe nuk ka patur ekzagjerime qoftë në tualet dhe grim qoftë edhe në veshje.

Meshkujt nuk kanë dal nga stili i tyre, me kostume ne ngjyre të errët ose kombinime në tonet e bluzë së errët, të zezës apo grisë së mbyllur.

Nga ana tjetër gratë dhe vajzat e panelit kanë lënë edhe këtë herë përshtypje për pamjet e tyre simpatike.

Ndër to mund të veçohet Hueyda El Saied  e cila dukej tepër në formë, e veshur në me një bluzë me shkëlqim dhe pantallona me shtrat të lartë, të ngushta, te cilat e tregonin atë mjaft bukur.

Po ashtu edhe moderatorja Fjodora Fjora ka ardhur me një xhaketë me shkëlqim dhe pantallona të zeza dhe ajo dukej teper elegante.

Shikoni me vëmendje si u veshën të ftuarit në ‘Opinion’ këtë javë dhe vendosni vetë notën për secilin. G.Z/Opinion.al

 

@blendifevziu #opinionlive #opiniontvklan

A post shared by OPINION nga Blendi Fevziu (@opinion.al) on

 

Armand Shkullaku #opinionlive #opiniontvklan #opinion Lidhjet e politikes me krimin!

A post shared by OPINION nga Blendi Fevziu (@opinion.al) on

 

Lidhjet e krimit me politike! Te ftuar : Mark Marku ,Basir Çollaku,Klodiana Lala,Lorenc Vangjeli dhe Mustafa Nano

A post shared by OPINION nga Blendi Fevziu (@opinion.al) on

 

#backstage @fjodoraf @hueyda_el_saied Jonilda Filipi #opinionlive #backstage #opiniontvklan

A post shared by OPINION nga Blendi Fevziu (@opinion.al) on

 

@gentianzenelaj #opinion #opiniontvklan

A post shared by OPINION nga Blendi Fevziu (@opinion.al) on

 

Oriela Cano Spitali Amerikan #opinionlive #opinion #opiniontvklan Dhuro , te ndihmosh nje jete!

A post shared by OPINION nga Blendi Fevziu (@opinion.al) on

 

@blendifevziu #opinionlive #opinion

A post shared by OPINION nga Blendi Fevziu (@opinion.al) on

 

Arber Hajdari #opinionlive Dhuro,shpeto nje jete!

A post shared by OPINION nga Blendi Fevziu (@opinion.al) on

 

Jonilda Filipi Albtelecom #opinionlive #opinion #opiniontvklan Dhuro,te ndihmosh nje jete!

A post shared by OPINION nga Blendi Fevziu (@opinion.al) on

 

Fjodora Fjora #opinionlive #opinion #opiniontvklan Dhuro,te ndihmosh nje jete!

A post shared by OPINION nga Blendi Fevziu (@opinion.al) on

 

Artan Hoxha Cilet jane peshqit e medhenj te LU-se ? #opinionlive #opinion #opiniontvklan #klantv

A post shared by OPINION nga Blendi Fevziu (@opinion.al) on

 

Cilet jane peshqit e medhenj te Lu-se? #opinion #backstage @blendifevziu

A post shared by OPINION nga Blendi Fevziu (@opinion.al) on

 

@olaxama #opinion #live #opiniontvklan Te kujt ishin 863 mije eurot?

A post shared by OPINION nga Blendi Fevziu (@opinion.al) on

 

@blendifevziu Te kujt ishin 863 mije eurot? #opinion #opinionlive

A post shared by OPINION nga Blendi Fevziu (@opinion.al) on

 

Pas