InstaBIZ, Te Fundit

Kush ka ftohtë, duhet të shikojë këto foto

Ajo ka humbur shumë peshë për gjashtë javë, për t’u dukur sa më mirë në “Celebrity Big Brother”.

Bianca-Gascoigne-Mykonos001

Dhe, Bianca Gascoigne i ka treguar rezultatet e regjimit të saj të ushtrimeve, teksa ka pozuar me veshje të brendshme seksi.

f_1484139874-814778

Bukuroshja 30-vjeçare angeleze ka realizuar një set të ri fotografik, duke zbuluar trupin e saj të mrekullueshëm. E teksa moti është i keq, e koha tepër e ftohtë me temperatura ekstreme ne minus,  po ju sjellim fotot e kësaj bukuroshe për të “ngritur” pak temperaturat.

bigbincaff_1484139877-8028942

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko