InstaBIZ, Te Fundit

Kush ja bën këto foto kaq seksi Marina Vjollcës??!

Marina Vjollca është një nga moderatoret më simpatike e më të dashura të ekranit shqiptar. Këtë verë ajo pritet kurorezoi dashurine e saj me reperin Getoar Selimi.

Prej kohësh në një lidhje, ato vazhdimisht udhëtojnë jashtë vendit, e këtë radhë gjenden në Capri, Itali. Marina ka realizuar disa foto nga momentet e shëtitjeve me anije, ku duket super seksi me të kuqe. Me gjasa këto foto i ka realizuar Getoari, të cilin me siguri shumë e kanë zili pëe femrën që ka në krah dhe para objektivit.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko