InstaBIZ

Kur i ekspozon të gjitha njëkohësisht !

Kësaj i thonë t’i tregosh të gjitha në kulmin e vapës. Kjo është modelja Zahia Dehar.

25-vjeçarja ka qenë prostitutë, por tashmë ka ndryshuar zanat. Ajo u bë e njohur në mbarë botën pasi bëri seks me futbollistin francez, Franck Ribery.

Në atë kohë ajo ishte minorene dhe kjo i kushtoi një padi futbollistit. Skandali u mbyll dhe Ribery doli i pafajshëm. Tashmë Dehar po bën karrierë në fushën e modës.

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko