Kryesore

Kukësi në humbje të thellë përballë skuadrës gjeorgjiane


               Publikuar në : 20:02 - 09/08/18 |
b.f

Kukësi është në disavantazh përballë Torpedo Kutaisit në sfidën e parë të turit të tretë elemintator të Europa League që po zhvillohet në Gjeorgji. Ndeshja shënon 4-1 në favor të skuadrës gjeorgjiane, ndërkohë që sfida mbetet e ndezur edhe pas problemit me vizat për 4 lojtarë të ekipit verilindor.

Pas shumë përpjekjesh, 2 prej tyre, sulmuesi Rexhinaldo dhe portieri Maloku, u bashkuan me ekipin, por me sa duket kjo nuk ka ndihmuar për një rezultat pozitiv.

Pas