InstaBIZ

Ku po shkojnë Marina dhe Geti me Mercedesin luksoz?


               Publikuar në : 22:08 - 16/04/18 |
m.b

 

Janë një ndër çiftet më të përfolur të show bizit dhe në qendër të vëmendjes, jo vetëm për aktivitetin e tyre, por edhe për jetën private.

Një dashuri e mbajtur sekret për një kohë të gjatë, një dasmë e bujshme, thashetheme për një bebe në horizont. Megjithatë të dy vetë kanë preferuar që çështjet e tyre private t’i mbajnë të fshehta sa më shumë të munden.

Por këtë radhë është vetë Getoari, që ka preferuar të ndajë me ndjekësit, një moment nga jeta në çift. Duket se të dy janë nisur për ndonjë udhëtim, aq më tepër tani që Marina nuk ka angazhim në ekran, ndërsa në foto shihet se Geti posdeon edhe një Mercedes mjaft luksoz.

Ajo që nuk dimë është destinacioni i radhës.

 

Pas