InstaBIZ

Kryeministri me bashkëshorten vishen njësoj, shikoni sa bukur janë kombinuar


               Publikuar në : 23:55 - 14/03/18 |
b.f

Janë çifti më i përfolur i jetës publike dhe duket se detajet e jetës së tyre private përbejnë interes për publikun…

Anita dhe Ramush Haradinaj, edhe pse të dy të angazhuar në profesionet e tyre, ata gjithmonë gjejnë kohë për njëri tjetrin.

Përkundër angazhimeve të saj në profesionin si moderatore dhe në punët e shtëpisë, ajo gjen kohë të i përkushtohet burrit të saj e ta bëj atë sa më të lumtur.. Të veshur dy njësoj, ata duken shumë bukur krah njëri-tjetrit.

Pas