-Politikë, Aktualitet, Te Fundit

Kryemadhi i përgjigjet Ramës: Ne do ta çmontojmë diktakturën e drogës dhe krimit

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka reaguar pas deklaratave të Edi Ramës të bëra në Berat se PD-ja dhe LSI-ja do të jenë në opozitë që nga muaji shtator.

Rama u shpreh se ata ta bëjnë si të duan opozitën, pasi qeveria e ka mendjen tek administrata.

Pas këtyre deklaratave ka ardhur edhe reagimi i Kryemadhit.

Në faqen e saj në Facebook ajo shkruan se ‘opozita e LSI-së nuk do jetë nëpër kafene, po një proces i çmontimit të diktakturës së drogës dhe parave të krimit që blenë votën e lirë’.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko