Rusi 2018, Sport

Kroaci-Angli, formacionet zyrtare. Beteja për finalen e madhe

Luhet në orën 20:00 gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Botës, me Anglinë dhe Kroacinë që do të tentojnë një biletë për në finalen e madhe. Në prag të kësaj përballjeje, dy trajnerët kanë bërë publike dhe formacionet që do të hedhin në fushë.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko