Rusi 2018

Kroaci-Angli, formacionet zyrtare. Beteja për finalen e madhe


               Publikuar në : 19:09 - 11/07/18 |
b.f

Luhet në orën 20:00 gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Botës, me Anglinë dhe Kroacinë që do të tentojnë një biletë për në finalen e madhe. Në prag të kësaj përballjeje, dy trajnerët kanë bërë publike dhe formacionet që do të hedhin në fushë.

Pas